Do targów pozostało:

Do targów pozostało:

Zostań wystawcą

Estymacje Estetica Expo

Wystawcy 2024

Patroni medialni

Aktualności

Zobacz jak wyglądają nasze pozostałe targi

Podsumowanie ostatniej edycji targów Tools & Construction

Branżowe oraz demonstracyjne targi Tools & Construction.

Profil ODWIEDZAJĄCEGO
Wśród odwiedzających targi Estetica Expo znajdą się zaproszeni przez nas i Wystawców:
 • właściciele klinik medycyny estetycznej
 • właściciele salonów kosmetycznych
 • właściciele ośrodków wellness, hoteli spa
 • właściciele i przedstawiciele klinik odnowy biologicznej
 • lekarze dermatolodzy
 • chirurdzy plastyczni
Profil WYSTAWCY
Wśród Wystawców targów Estetica Expo znajdą się firmy z następujących sektorów:

Zakres Branżowy

 1. Medycyna estetyczna: Prezentacja nowoczesnych technologii i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak wypełniacze czy laseroterapia.
 2. Produkty i kosmetyki: Wykaz firm i marek oferujących produkty do pielęgnacji skóry, kosmetyki, suplementy diety oraz naturalne preparaty związane z urodą i zdrowiem.
 3. Wellness i zdrowy styl życia: Promocja zdrowego stylu życia obejmującego odżywianie, aktywność fizyczną, zdrowie psychiczne i różne metody relaksacji, takie jak masaże czy joga.
 4. Technologia medyczna: Prezentacja nowoczesnych urządzeń i technologii medycznych, takich jak urządzenia laserowe, diagnostyczne i inne narzędzia stosowane w medycynie estetycznej.
 5. Edukacja i szkolenia: Oferta kursów, szkoleń, i programów doskonalenia umiejętności dla profesjonalistów branży, w tym lekarzy, kosmetologów i terapeutów.
 6. Biznes i zarządzanie: Dostawcy usług biznesowych, doradztwo marketingowe, oprogramowanie do zarządzania klinikami oraz rozwiązania związane z zarządzaniem placówkami medycznymi specjalizującymi się w medycynie estetycznej i wellness.

DEDYKOWANA ZABUDOWA TARGOWA

Zobacz katalog stoisk targowych i przygotuj się na udział w targach w sposób jeszcze bardziej efektywny. Dzięki temu katalogowi będziesz miał dostęp do gotowych projektów stoisk, które ułatwią Ci przygotowanie się do targów i zyskasz cenną oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając już gotowy projekt stoiska, będziesz mógł skupić się na innych ważnych aspektach przygotowań do targów, takich jak przygotowanie oferty, zorganizowanie transportu czy zaplanowanie działań marketingowych.

zdjęcie przykładowej zabudowy
grafika przykładowego vouchera

ODBIERZ VOUCHER NA ZABUDOWĘ

Z naszym kuponem masz pełną swobodę wyboru opcji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. W ofercie znajdują się niestandardowe projekty stoisk, grafika i oznakowanie, podłogi i oświetlenie, meble, sprzęt AV i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to okazać nasz kupon przy zakupie, wartość zniżki zostanie uwzględniona w fakturze. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a także zyskasz większą elastyczność i swobodę twórczą.

 

O organizatorze

Ptak Warsaw Expo to przede wszystkim gwarancja doświadczenia. Już od blisko dekady organizujemy ponad 70 imprez rocznie na 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej 6 nowoczesnych hal oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. To pozycjonuje nas jako lidera branży targowej, dysponującego najbardziej innowacyjnym zapleczem organizacyjnym.
To jednak nie wszystko. Zdobyte doświadczenie i wysoka jakość aranżowanych wydarzeń przełożyła się na zbudowanie silnej sieci kontaktów biznesowych. Ta gwarantuje uczestnikom poszczególnych eventów dostęp do nowoczesnych rozwiązań - zarówno znanych na polskim rynku, jak i podbijających branże na polu międzynarodowym. To sprawia, że imprezy Ptak Warsaw Expo otwierają odwiedzających na nowe możliwości biznesowe. Dowodem zdobytego zaufania są rekordowe liczby - 1 000 000 odwiedzających i 10 000 wystawców.
Największą siłą Ptak Warsaw Expo jest jednak nasz zespół. To doświadczona grupa pełnych pasji ludzi, która za cel stawia sobie wyjście naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających i wystawców. Elastyczne podejście, umiejętność znalezienia odpowiedzi na zmieniające się okoliczności i otwartość na potrzeby uczestników wydarzeń - te cechy sprawiają, że nasze eventy docenia się ze względu na profesjonalną obsługę.
Te wszystkie czynniki składają się na to, że Ptak Warsaw Expo stało się europejską stolicą targów, organizującą niezapomniane imprezy branżowe i komercyjne. Zachęcamy do kontaktu już dziś, aby dowiedzieć się jak konkretnie możemy pomóc osiągnąć twoje cele i sprawić, że firma otworzy się na nowe możliwości biznesowe.